palmy@najpalmy.sk     +421 940 719 404 

10 dôležitých faktov, prečo práve my!


1. Dôvera

Môžete nám veriť ! Pretože sme najlepší v tom, čo robíme. Plnenie povinností, kvalitné rastliny a spokojný zákazníci sú pre nás tou najväčšou prioritou!

2. Recenzie hovoria za nás

Stovky spokojných zákazníkov a niekoľko tisíc predaných rastlín po celej Slovenskej a Českej republike!

3. Sila

Ste silný. My tiež! Neustále podávame intenzívny výkon a expandujeme. Aby ste Vy, naši zákazníci, boli stále nadmieru spokojní s našimi rastlinami a službami!

4. Rastliny a doplnkový tovar máme skladom

Väčšina rastlín a doplnkového tovaru ktorý ponúkame, máme pre Vás stále dostupný v priebehu celého roka na okamžitý odber! Prípadne iba na externom sklade. Naša ponuka sa pre Vás neustále zväčšuje.

5. 100% kvalita a mrazuvzdornosť rastlín!

Všetky naše rastliny sú pestované priamo na profesionálnych plantážach v Španielsku, so špičkovou starostlivosťou odborníkov. Žiaden skleníkový dovoz z Holandska či Talianska. Iba plantáže a slnko!

6. Nepretržité poradenstvo a informovanosť našich zákazníkov

Sme tu pre Vás stále! Náš tím je vždy pripravený riešiť Vaše problémy, zodpovedať na akékoľvek otázky a s čímkoľvek ochotne poradiť 365 dní v roku! Samozrejmosťou každej objednávky je kompletný návod na pestovanie a správne zazimovanie rastlín, ako aj prehľadný informačný servis ohľadom Vašej objednávky až do samotného prevzatia od kuriéra.

7. Váš nákup je bezpečný!

Sme bezpečný internetový obchod a stabilná spoločnosť. Nákupom u nás Vám zaručujeme expresné dodanie Vami požadovanej rastliny v tej najvyššej kvalite a za skvelú cenu iba od nás! Našim zákazníkom sa venujeme neustále a vždy sa na nás môžu spoľahnúť!

8. Expresné dodanie zásielky

Expresné doručenie zásielky do 24 hodín je pre nás samozrejmosťou, za ktorú sa nepripláca! Vďaka tomu sa z rastlín môžete tešiť veľmi rýchlo priamo u Vás doma. Taktiež je pre nás prioritou kvalitné zabalenie a príprava rastlín do prepravy. Ani za toto zákazník v žiadnom prípade nemusí priplácať!

9. Skvelé ceny iba od nás!

Naše ceny sú naozaj bezkonkurenčné! Pestovanie týchto úžasných exotických rastlín je pre nás srdcová záležitosť. Preto môžete vždy očakávať ozajstnú kvalitu za nízku cenu. Taktiež ceny samotnej prepravy rastlín priamo k Vám domov vieme regulovať na minimum a tým Vám šetríme náklady navyše.

10. Zákaznícky program a zaručené zľavy

Každému zákazníkovi, ktorý už v našom internetovom obchode nakupoval, poskytujeme automatickú zľavu pri všetkých ďalších nákupoch!

Ďakujeme že ste s nami!
Tím NajPalmy.sk